Productomschrijving
Muzikale sieradendoos in rechthoekige uitvoering. Deze hoogwaardig afgewerkte sieradendoos is voorzien van een uitsnede van het prachtige schilderij 'Die Jungfrau'(De Maagd) van de Oostenrijkse kunstschilder Gustav Klimt dat hij maakte in de periode 1912 - 1913.
De binnenzijde van de doos is gestoffeerd met een crèmekleurige zachte velours. Daarnaast is hij voorzien van vakverdeling voor verschillende sieraden, waaronder een gedeelte voor ringen. Het 18 tonige Böhme speelwerk is van goudkleurig metaal en wordt afgedekt door een klein plaatje. Dit kan eenvoudig weer worden verwijderd om de werking ervan te bekijken. Aan de onderzijde, die is bekleed met een bordeauxrode velours, zit een vleugelmoer om het mechanisme mee op te winden. Als vervolgens het deksel van de doos wordt geopend begint de melodie te spelen, na sluiting stopt deze ook weer.
Melodie: 'Liebesträum' (No.3), laatste uit een set van drie solo piano werken gecomponeerd door Franz Liszt en gepubliceerd in 1850. Liszt noemde elk van de drie stukken Liebesträume (Dreams of Love) maar uiteindelijk werd No. 3, de bekendste van de drie. Hij was een van de bekendste Romantici uit Hongarije, die de piano met excellentie bespeelde en daarnaast gerenommeerde stukken, als de Hongaarse rapsodie, gecomponeerd heeft. Hij geldt als een van de grootste pianovirtuozen aller tijden. Hij was tevens een succesvol en vooraanstaand pianoleraar en daarnaast een groot muziekhervormer en -vernieuwer. Daarnaast was Liszt tijdens de Romantiek erg invloedrijk met zijn veelzijdige pianostukken.








